Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4 5 6
Author
Comment
jOjO dwarf
2001-06-26 12:49:38


Re: Arena - koncepcja
no i voila!

Blazifigus zgodził się zająć sprawą dystrybucji xls via emil ;)))

Proszę do Blazifigusa słać zamówienia!
sprawa nie ruszy już (niestety), bo Blazi jedzie na wakacje, a i ja nie jestem jeszcze gotowy ze wszystkim

ale chyba jest nieźle, co Don Colon?
Colon
2001-06-29 07:30:17


Re: Arena - koncepcja
No to sprawe jasno postawiles i wiemy juz co i jak. Duze brawa dla Blazifigusa - wiem, jak trudno znalezc kogos, zeby cos zrobil bezinteresownie.

Jaskinia otwiera mi sie slamazarnie, ale Forum za to bez zarzutu. Jak rozumiem, u innych jest akurat odwrotnie;) . Wszystko dlatego, ze ja z zagramanicy:b .

jOjO dwarf
2001-06-29 12:30:27


Re: Arena - koncepcja
well, to zależy...


To My jesteśmy z zagranicy ;)
jOjO dwarf
2001-07-05 16:44:20


Re: Arena - koncepcja
No, mości Panowie!

Arena ruszyła, a Wy co?

żadnych uwag, opinii, postulatów???
Sewrey
2001-07-06 03:18:25


Re: Arena - koncepcja
No rzeczywiście po Arenie (i Tawernie) widać, że Jaskinia przekształca się w portal...
Mnie wygląd się podoba... ale nie będę za dużo pisał bo jOjO znów uzna że się podlizuję ;)
Czekam na uruchomienie NT!!!
pozdrawiam
E1ias
2001-07-06 04:08:19


Re: Arena - koncepcja
Co to tego portalizmu to bym oponowal. Bo niby sa juz dwa serwisy, ale w menu Jaskinii sladu po nich nie ma. Czyzby Behemoth sie ich troche wstydzil?
lopez
2001-07-06 04:19:55


Re: Arena - koncepcja
Zdaje się, że Beh. miał być zajęty do egzaminów. Tymczasem chyba już jest po egzaminach, a w Jaskinii nadal bezruch...
jOjO dwarf
2001-07-15 03:06:39


Re: Arena - koncepcja
portal już jest
w Jaskini nieco ruchu

a uwag i postulatów do Areny ni ma ;(

brak reakcji to chyba najgorsze co może być, bo w sumie oznacza, że nikt tam nie zagląda i nikogo to nie rusza ;(((
lopez
2001-07-15 22:04:25


Re: Arena - koncepcja
A licznik w Akademii to nie mówi sam za siebie?
Teraz jest na 483.
Czy to mało zważywszy okres jaki minął od rozruchu?
gutek9
2001-07-16 00:23:38


Re: Arena - koncepcja
Oooo Lopez dobrze mowi. Gdybym internet mial w domu to arena bylaby moja strona startowa howgh.
jOjO dwarf
2001-07-16 03:05:09


Re: Arena - koncepcja
Lopezie!

mię już dawno nachodzą dziwne podejrzenia!

kto ten licznik nabija! bo coś mi się zdaje że jak każdy z nas (10-20) forumowiczów odpali 2 razy dziennie (akurat! pewnie z 10!) to ten licznik i Tawerniany i Jaskiniowy się kręcą, że ho ho!!!

ale fakt, faktem! miłe to jest że się kręci!

ale z drugij strony jakoś nie kce mi się wierzyć ;), że nic nie da się ulepszyć!
Blazifigus
2001-07-16 17:37:57


Re: Arena - koncepcja
Nie mam zbyt odkrywczych pomysłów do zaproponowania(bo "Arena" jest świetnie zrobiona i nie ma za bardzo czego się czepiać) ale na początek... mała(nieśmiała) propozycja ;)

Można dodać do działu "Aktywność graczy"obok mających się tam znaleźć wykresów, listę "Weteranów Turnieju Might"

tzn. Kiedy dany gracz po raz pierwszy wysłał sejv i znalazł się w rankingu.
np.

1.) XXX(xywka) - XXX(data pojawienia się w rankingu)
2.) XXX - XXX

I tak dalej. Według dat - od najwcześniejszej(ten który pierwszy znalazł się w Turnieju) do ostatniej(Kiedy to dołączył ostatni kadet).

Taka lista byłaby swoistym "wyróżnieniem" dla tych którzy jako pierwsi odkryli i zainteresowali się ST.









wwalker
2001-07-18 02:37:14


Re: Arena - koncepcja
pomysł popieram (!) ba nawet rozwinę -zrobimy:

1. listę weteranów (proponuję 10 nicków) - od najwcześniej nadesłanego 1 sejwu
w układzie: nick|data 1 sejwu|ile sejwów ogółem

2. listę młodzików (proponuję 10 nicków) - od najpóźniej nadesłanego 1 sejwu
w układzie: nick|data 1 sejwu|ile sejwów ogółem

3. listę "żyjących" - wszyscy którzy nadesłali cokolwiek w ciągu ostatnich 60 dni
w układzie: nick|data ostatniego sejwu| ile sejwów przez ostatnie 60 dni| ile wszystkich sejwów
(posortowane od najmłodszego sejwu

1 lista będzie stała bo tu się nic już zmienić nie może, ale za to z 2-giej dowiemy się kto ostatnio dołączył a z 3-ciej kto ostatnio nadsyłał

to wszystko będą tabelki, nie wykresy jak myślałem wcześniej (bo daty doszły).
I jak to w tabelce można dodać jeszcze jakąś kolumnę czy dwie które uznacie za istotne w tych statystykach - byle nie straciły czytelności. Czekam na propozycje.
Rastlin Arch
2001-10-20 10:11:32


Re: Arena - koncepcja
Napisz mi maila. Problemów technicznych nie będzie ;) Ustalmy listę. Najlepiej pasują mi godziny wieczorne tzn. 22 wzwyż.
jOjO dwarf
2001-11-16 14:55:52


Re: Arena - koncepcja
ponieważ dyskusja o Arenie nieco się rozmyła (oraz przybyło kolejnych stron!) otworzę cz. 2. aby znów nieco o Arenie podyskuować!!!
Behemoth the Barbarian
2001-11-16 16:04:00


Re: Arena - koncepcja
Już nie ma potrzeby zamykania dużych topiców, bo jest funkcja pozwalająca na przechodzenie do poszczególnych stron tematu z poziomu strony głównej forum.
jOjO dwarf
2001-11-16 16:33:02


Re: Arena - koncepcja
sorki, nie zwróciłem uwagi!

czyli bez zamykania!!!
Behemoth the Barbarian
2001-11-16 16:39:40


Re: Arena - koncepcja
Nie ma sprawy ;)

Zresztą chyba wszystkim brakowało tego zamykania topiców ;)
jOjO dwarf
2001-12-02 18:11:12


Re: Arena - koncepcja
a jednak z zamykaniem ;)))

ale tylko w Akademii!

a tak przy okazji NT powiększyła się o nowe (jeszcze nie wszystkie z danymi!) strony Arena!

Proszę o uwagi i opinie!
jOjO dwarf
2001-12-14 00:37:24


Re: Arena - koncepcja
pojawiać się zaczyna (dzięki współpracy z Grand Translatorem - Guineą, thx!) angielska wersja Areny!

proszę przyjaciół Areny o emilowe, bądź Forumowe uwagi co do wyników tych działań

Podmiana zawartości powinna zakończyć się do 16.XII. zatem uwagi o reliktach języka ojczystego dopiero po tym terminie mają sens

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous