Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4 5 6
Author
Comment
gagatek
2002-10-07 02:18:55


Re: Patch 2.0 lub 2.1 (sam nie wiem)
Ale w patchu jest chyba "wyrównanie krzywd" z powodu zmiany działania niektórych czarów. Przeczytajcie sobie to co znalazłem na stronie CD Projektu, zresztą dokładnie cytuję:

"Kolejny BUG został znaleziony, niestety stanowi dość poważny cios z rozgrywki MultiPlayer. Oto opis dostarczony przez członka Round Table - Afm:
"In the "kingdom overview" you can simply drag and drop your garrison troops from one town to another - no caravan or waiting needed."
W ogólnym widoku naszego królestwa wystarczy poprostu przeciągnąć i opuścić – drag and drop - naszych żołnierzy z garnizonu jednego miasta do innego – żadna karawana, czy jakikolwiek czas oczekiwania nie jest potrzebny. BUG ten został potwierdzony przez redaktora Celestial Heavens. Wygląda na to, iż w niedługim czasie ujrzy światło dzienne Patch 2.2, który w tej sytuacji jest niezwykle potrzebny. Chociażby ze względu na to, że w niedługim czasie odbyć się ma kilka Turniejów... Pozostaje nam jedynie czekać na reakcję ze strony programistów 3DO."
Ann
2002-10-07 07:36:26


Odpowiedź do mapy 04
Jeśli chodzi ci o pierwszy garnizon to miałam więcej szczęścia niż rozumu - rozwijałam magię śmierci mojej czrodziejce, chociaż nie miałam skąd wziąć czarów - robię tak często by "rodziły" mi się wampirki. Wampirki miałam lecz poza tym czarodziejka była nieprzydatna, do momentu gdy w utopii dostałam Książkę Śmierci od czarnych smoków. Walka była prosta - Hand of Death na feniksy i nic mi nawet nie zginęło, co się przydało przy kolejnych garnizonach. Lecz gdy za pierwszym razem grałam tą mapę, w utopii dostałam inne artefakty, więc jak tu nie mówić o szczęściu:)
gagatek
2002-10-11 04:18:53


Re: Odpowiedź do mapy 04
Ciężko mi sobie to wyobrazić czasowo, bo jak podjechałem do pierwszego garnizonu to wojsk natury było od cholery (około 20.000 wilków, 20.000 rusałek, 2000 satyrów, 650 tygrysów itd., więc Ręka Śmierci - jakby to powiedzieć - może załatwić 10-20 gości?
Ja garnizon rozwaliłem w 4 tygodniu w trochę sposób może nienajefektowniejszy, ale skuteczny tzn. Trucizna i Sanktuarium a następne 2 garnizony Hipnoza i Ofiara.

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous