Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4 5
Author
Comment
Ann
2002-08-12 05:00:48


Re: Puchar Areny
A czy płeć piękna w Heroes jest dla Ciebie Inghamie zjawiskiem niezwykłym? Sama mam dwie znajome grywające w tą grę; co prawda nie z takim zacięciem jak ja ale też "to" robią.
Ja gram w HM&M od dwóch lat z przerwami na sesje li i jedynie, a teraz gdy odkryłam Arenę, to mi nawet szkoda wyjeżdżać na wakacje. Już trzy mapy opuściłam i teraz znowu wyjezdżam więc dlatego z taką iście kobieca niecierpliwością dopytuję się o sejwa - może jeszcze zdążę zagrać 7 mapę.

P.s. Czy ktoś cos mówił o winie?
Ingham
2002-08-12 05:12:29


Re: Puchar Areny
Czy pochodzisz z Av'lee piekna? Tam rodzi sie najwiecej meznych wojowniczek, ale Ty, choc tak piekna, na elfke mi nie wygladasz.

I mowisz, ze masz znasz jeszcze inne rownie meznwe wojowniczki?

Zaprawde, szczesliwy musi byc ten kraj, z ktorego do nas przywedrowalas.

Teraz, jesli taka jest Twoja wola, prosze przysiadz sie do mojego stolika i skosztuj wina, ktore Ci przynioslem. Chyba, ze wolisz napic sie najpopularniejszego w tej gospodzie trunku. Piwo mamy pierszej klasy.
A dla wybrednego gardla znajdzie sie nawet kawa sprowadzona z zamorskich krain przez najwiekszego podroznika Don Colona.

Wiec skad to przybywasz?

* Ingham wreczyl delikatnej acz zdecydowanej raczce zlocisty puchar ze szkarlatno-czerwnonym napojem*
Ann
2002-08-12 05:43:24


Re: Puchar Areny
W Karczmie "Pazur Behemota" twe pytania odpowiedzi znajdą, Inghamie.
LEVY
2002-08-12 14:47:42


Mirrorek Pucharu Areny
Z nieukrywana radoscia oznajmiam, iz ruszyl mirrorek PA
www.markaz.com.pl/LEVY/Turniej/
jOjO dwarf
2002-08-12 14:58:23


Re: Mirrorek Pucharu Areny
i żeby było bardziej radośnie, będzie updateowany jak trza!

z góry wyjaśniam (różnym takim), że dane do mirrorka będą przesyłane w terminie regulaminowym!

zatem LEVY jest niewinny ;) zarzucanych Mu czynów

proszę o łagodny wymiar kary
Ann
2002-08-14 06:11:31


Dzięki
Dzięki za umieszczenie w Rankingu Głównym Areny informacji o ilości zagranych map - teraz widać więcej
Rastlin Arch
2002-08-22 11:33:40


Re: Dzięki
A teraz o zmianach w PA.

Proponuję:
Mapa Tygodnia jest ogłaszana standartowo ale można przysyłać zgłoszenia prze 2 tygodnie- a nie przez tydzień.
wersalus
2002-08-23 18:40:47


2 tygodnie
mysle ze to lepsze rozwiazanie, na swoim przykladzie wiem. :)
E1ias
2002-09-02 23:31:20


Tlumaczenie
Jak zwykle sie bede czepial, bo przeczytalem sobie na H3Trio taki tekst:

Arena, a good place for offline tournaments, has a new face, now completely translated for non-Polish visitors.

No i z tym completely to nie do konca prawda, jak sie spojrzy na strone z sejwami startowymi. Po pierwsze przydaloby sie wyroznic kolorem tlumaczenie od tekstu polskiego, jak juz jest zrobione w innych dzialach oraz przetlumaczyc rowniez teksty opisujace mapy, zeby chociaz bylo wiadomo jak nazywac sejwy. A z opisu map bym w ogole wyrzucil teksty w nawiasach, mozna je ewentualnie przerzucic gdzies na dol, jesli kogos interesuje dlaczego sie pliki tak nazywaja, ale dla graczy wazniejsze sa nazwy sejwow, ktore maja wysylac, bo teraz to tylko zmyla.

I druga sprawa: sa juz terminy 2-tygodniowe, a w opisie sejwu jest nadal tydzien na skonczenie.
jOjO dwarf
2002-09-03 14:02:23


Re: Tlumaczenie
looknij tera
ew. pisz co jeszcze warto poprawić

thx za czujne oko!
E1ias
2002-09-03 23:31:56


Re: Tlumaczenie
Teraz znacznie lepiej. Tylko dlaczego przy sejwach PA H4 jest tekst:
..Pucharu Areny Heroes III/Heroes III Arena Cup
To jakby inny turniej.

W stronie rankingu nie podoba mi sie opis ostatniej kolumny, jakos nienajlepiej to brzmi, zwlaszcza po angielsku. Raczej dalbym cos takiego:
Ilosc ukonczonych map / Count of played maps
Giater
2002-09-16 01:01:05


Zwycięscy zezonu
Pierwszy sezon zakończył się zwycięstwem Raj'a i Zelbag'a. I dostali oni tytuł Mistrza. Tu mam propozycję by za zwycięstwo sezonu nie dawać tytułu mistrza, tylko np. tak jak w piłce nożnej dla mistrzów świata - prawo do gwiazdki. Proponuję tak - tam gdzie jest w klasyfikacji dana osoba koło jej "zdjęcia" po lewej i prawej jest sporo miejsca. Właśnie na tym wolnym polu można zamieszczać gwiazdki. Ich ilość mówiłaby o ilości wygranych sezonów. Bo tytuł mistrz tego nie mówi. Zresztą kolejne sezony mogą wygrywać kolejne osoby i będzie 10 Mistrzów. A ten co zajął 3 miejsce czyż nie jest dobrym graczem? Czyż nie jest mistrzem w tej grze? Moim zdaniem jest. I tak jak lansowałem Puchar, tak teraz zachęcam go gwiazdek (może to być też inny symbol np. małe buławy). To powinno uprościć identyfikację z jakim „mistrzem mamy do czynienia”.
gagatek
2002-09-16 01:09:22


Re: Zwycięscy zezonu
Do mistrza to mi jeszcze daleko (ha, ha, ha) ale sugestia Giatera wydaje się słuszna. To tak jak z hotelami można by przy tutule mistrz podawać ilość "gwiazdek", np. Mistrz pięciogwiazdkowy - Mistrz (*****) - śmiesznie to wygląda. ale jestem za.
jOjO dwarf
2002-09-16 01:33:34


Re: Zwycięzcy sezonu
oki!
to było experymentalne (nieregulaminowe nawet ;) )rozwiązanie!

a symbole są OK, może jednak mieczyki? albo inne militarne znaczki?

końcem sezonu (jak się uzbiera poprawek do Regulaminu to się to wprowadzi

ale imho, nic nie stoi na przeszkodzie, coby w końcowej klasyfikacji nazywał się onże debeściak miszczem ;)
E1ias
2002-09-16 03:43:16


Re: Zwycięzcy sezonu
Zamiast gwiazdek proponuje wziac z h4 ikonki pokazujace trudnosc mapy. Dla pierwszej trojki w sezonie przyznawac po ikonce: basic - 3 miejsce, advanced - 2 miejsce, expert - mistrz sezonu. A 2 kolejne ikonki beda zarezerwowane na supermistrzow.
jOjO dwarf
2002-09-16 06:43:16


Re: Zwycięzcy sezonu
to juz raczej:
pojedynczy tytuł - basic
podwójny mistrz - advanced
itd
Rajst
2002-09-16 10:17:50


Re: Zwycięzcy sezonu
Rozwiązanie jOjA brzmi nieco lepiej, ale również ma wady - co będzie jak ktoś zdobędzie 5,6, ...... , 10 tytuł? A może tak najpierw idzie basic np. do 4 ikonek, piąte zwycięstwo to advanced i znowu 4 ikonki, piąte zwycięstwo kolejny awans etc. i bez tytułów typu Mistrz bo przecież ikonka oznaczałaby właśnie mistrzostwo sezonu. Zresztą zobaczcie jak to jest np. w piłce nożnej - w 2002r. o francuzach mówiło się Mistrzowie Świata, ale to było do wakacji teraz to samo mówi się o brazylijczykach i nikt nie używa używa stwierdzenia typu byli mistrzowie świata oni poprostu mają ten tytuł tylko nie został on obroniony i gwiazdeczki nikt im nie zabierze, nawiasem mówiąc i Polsce przydałaby się jedna taka :) .
jOjO dwarf
2002-09-16 12:12:59


Re: Zwycięzcy sezonu
na razie mamy drugi sezon...
piaty będzie się kończył w kwietniu przyszłego roq!
jestem spokojny, że do tego czasu coś wymyślimy...
Rajst
2002-09-17 01:07:19


Re: Zwycięzcy sezonu
Ale w kwietniu nie będą przecież przyznawane tytuły wstecz prawda? :) Skoro to jest puchar i tak się właśnie nazywa "PUCHAR" to niech zwycięzca dostaje po prostu puchar - arenowy oczywiście i będzie po sprawie, po co debatować :) - z debat na temat "TH4 koncepcja" nic nie powstało :(
Giater
2002-09-17 02:17:38


Re: Zwycięzcy sezonu
Gwiazdeczki, mieczyki czy inne maczugi mają pokazać kto ile razy zdobył puchar. To chyba niezbyt kłopotliwe a bedzie czytelne.
Proszę wprowadxcie te znaczki do PA

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous