Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4 5
Author
Comment
RomAug
2002-07-16 00:04:32


Re: Tymczasowa aktualizacja rankingow
Skoro wyników nie ma, to musi być jakiś ważny powód opóźnienia. Nie czepiaj się Rastlina, MaphiXie, wykonuje on kawał dobrej roboty i to społecznie, a nie jako najemnik. Każdemu mógł wypaść jakis nieprzewidziany wypadek. Co takiego zrobiłeś dla Jaskini czy Rastlina, aby być wobec niego tak wymagający?
MaphiX
2002-07-16 00:46:28


Wymagający?
Szczery jestem. Co myślę to mówię. Na korzyść tego leża nic nie uczyniłem, ale co z tego? Rastlin dołuje se moje wyniki po raz drugi i to mnie wkurzyło
Rastlin Arch
2002-07-16 00:53:17


Re: Wymagający?
„No to ciekawe, bo wysłałem tam sejwa z wynikiem 552, a nie 522.”
Gdybyś napisał mi na meila na 100% bym poprawił.
„Pewnie ten wieśniak Rastlin znowu się pomylił, albo specjalnie odjął mi punkty, bo tak dla zabawy nazwałem jedną świnię (złodziej -> ork) jego imieniem i mógł to zauważyć.”
Ciekawe
„Nie będę nawet komentował mojej pozycji, bo czuję się poniżony (zamiast drugiego mejsca z LEVYM to dołuje w rankingu). Jakby ktoś chciał obejrzeć mego sejwa to adres skrzynki niech poda i mamy wtorek. To zaledwie kilka dni później, więc nie wiem co byłoby celem owej awantury. Nie lubię jak się mnie dołuje dla własnej rozrywki”
nikogo nie dołuje!
„Odpowiedzi na niektóre pytania:
- Pytanie RomAuga, to na temat opóznienej aktualizacji
Moja odpowiedź - aktualizacja jest spóźniona, bo Rastlin dawno zna wyniki, (w niusach napisał kto ma pierwsze miejsce) ale leży na tapczanie i animal planet ogląda. Aha! Konto jest zapchane (babcia przysłała 40 listów w każdym po 3 GIF-y)”
Moja odpowiedź: Rastlin nie ma dostępu do serwera, jOjO jest na wakacjach, wwalker jeszcze nie wsadził aktualizacji na serwer NIE MAM JAKIGOKOLWIK DOSTĘPU NA SERWER JASKINI I NIGDY TAKIGO NIE MIAŁEM
„Pytanie Wersalusa (to jak poznać czy ktoś nie grał na mapie z orginału)
Odpowiedź : Przecież widzisz, że Rastlin się stara. Tu nie ma co się czepiać. Tylko ten dorobiony krokodyl na mapie (za Jeziorem), ten co se siedzi na skałach to jest trochę podejrzany. Mianowicie obok siedzi drugi identyczny krokodyl, a autorzy map orginalnych nie powtarzają co chwila tych samych ozdób. A te szare kamienie (ta sama mapa) to powinny być postawione na zwykłym gruncie (w większości tak jest) a nie na wodzie bo to się rzuca w oczy.”
I tak zapomniałeś jeszcze o jednym.
„Jeśli uraziłem kogoś prócz Rastlina to bardzo przepraszam i pozdrawiam. Tylko on mnie tak wkurzył.Loch pogardy jest u mnie mile widziany, lecz Archa też jeśli już, to powinniście tam wsadzić bo psuje turniej. Cóż... nie mam dowodów, ale wiem że jest winny”
tak jestem winny;(
rezygnuje po zakończeniu tego sezonu z roli sędziego- zostanie nim MaphiX- zgadzasz się?
Rastlin Arch
2002-07-16 01:12:35


Re: Wymagający?
www.esnt.debica.edu.pl/mj...708-03.zip to link do mapki na ten tydzień

MaphiX ma 522pkt
Rastlin Arch
2002-07-16 01:14:04


Re: Wymagający?
www.esnt.debica.edu.pl/mj...708-03.zip to link do mapki na ten tydzień

MaphiX ma 522pkt
MaphiX
2002-07-16 01:25:48


Ciekawe...
Ciekawe bo ja mam 552 pkt. Pamiętam dokładnie, że wysłałem sejwa o treści:
Aby zakończyć rozmieć aniołami halfingi. Za wszystko miałem maksymalną liczbę punktów prócz czasu. A tak (gnałem heroesem po poziomach zabierałem zamek i karawaną do domu /jak wspomniałem kupiłem se złodzieja/)swoją drogą zaraz zobaczę sejwa. Jeśli to nie mój to to udowodnie, a przecież wiem że to szit jakiś bo tylko 522 pkt. Cóż... co do sędziego to chętniebym się zgodził ale się chyba nie nadaję. Ty też się nie nadajesz a jednak się zgodziłeś i efekt. Mapy Klepsydra nie odróżniasz od Korey... szkoda gadać. Przynajmniej bym nikogo nie dołował. Napisałeś, że nikogo nie dołujesz. Ciekawe
Guinea
2002-07-16 02:29:54


Re: Ciekawe...
MapihiXie, bądź łaskaw nie obrażać nikogo na tym forum. Forum Jaskinii Behemota słynie z kultury wypowiedzi, a nazywanie kogóś wieśniakiem jeszcze nigdy nikomu w niczym nie pomogło. Twierdzisz, że Rastlin się nie nadaje na sędziego. Być może. Ale z tego wcale nie wynika, że jest wieśniakiem. Zresztą wydaje mi się, że Rydułtowy posiadają prawa miejskie.

Jeśli Rastlin się pomylił, to trudno, każdemu może się zdarzyć. Ale twierdzi, że się nie pomylił. Może to TY się pomyliłeś? Rozważyłeś taką możliwość? Najlepiej wgraj jeszcze raz tego sava i zobacz jaki będziesz miał wynik. Jeśli rzeczywiście będziesz miał 552, to trzeba będzie się zastanowić, dlaczego wyniki u Ciebie i u Rastlina się różnią. Chyba że nie jesteś zdolny do czegoś takiego i wolisz rzucać bezpodstawne oskarżenia o oglądanie Animal Planet (zresztą nie wiem co w tym takiego strasznego).
Rastlin Arch
2002-07-16 02:47:50


Re: Ciekawe...
„Cóż... co do sędziego to chętniebym się zgodził ale się chyba nie nadaję. Ty też się nie nadajesz a jednak się zgodziłeś i efekt.”
Nie musiałem się zgadzać... sam się ogłosiłem!
„Mapy Klepsydra nie odróżniasz od Korey”
Korey nigdy nie było- nie słyszałem nawet o takiej mapie.
„Cóż... co do sędziego to chętniebym się zgodził ale się chyba nie nadaję.”
Na 100% nadajesz się bardziej niż ja będzie lepiej jak TY zostaniesz sędziom
„Loch pogardy jest u mnie mile widziany, lecz Archa też jeśli już, to powinniście tam wsadzić bo psuje turniej.”
Proszę o jakiegoś sejwa z użyciem kodów, albo jakimś ewidentnym przekretem--- skończ xl w tydzień i wtedy masz pewne miejsce w Lochu Pogardy. Siebie jednak tam jednak nie umieszczę... jedyna twa szansa to zostanie arbitrem- przykro mi;(
Jak kcesz mieć te 552pkt to proszę o ponowne przysłanie wyniku.
MaphiX
2002-07-16 02:56:10


ort.
Jak już o Korei, to byś przynajmniej sam dobrze napisał pod względem ort. sędzią a nie sędziom
MaphiX
2002-07-16 03:26:21


...
I jeszcze coś... wysłałem drugi raz mejla, ale nie chodzi mi głównie o miejsce w rankingu tylko o fatalne sędziowanie. jOjO Dłorf lepiej prowadzi swój turniej. Za całą zadymę w sumie przepraszam (ale wreszcie jakiś żywy nastrój tu panuje /w 1 dzień rano 5 postów czy więcej/) i powracam do swych zajęć...


...jak jeszcze coś ktoś chciałby przekazać to na gg (nr.2090211)
Guinea
2002-07-16 03:28:36


Argh
"Pewnie ten wieśniak Rastlin znowu się pomylił" - nie wystarczyło napisać "Pewnie Rastlin znowu się pomylił"? Wieśniak robił za spójnik, czy może wyraz bliskoznaczny? Jeśli nie miał być obrazą to po jaką ciężką cholerę się tam wogóle znalazł? Co do animal planet to tego za obrazę NIE uważam, więc tym bardziej nie rozumiem o co Ci chodziło. Tak samo jak z babcią wysyłającą GIF-y.

Jeszcze jedno: wiedz, że gdyby nie Rastlin, to prawdopodobnie turnieju by nie było. Więc odpuść trochę. A wzajemne wytykanie sobie błędów ortograficznych jest nie na miejsu i nie ma nic do rzeczy.
MaphiX
2002-07-16 03:42:05


Odpowiedzi część dalsza
Za bliskoznaczny raczej nie. W sumie to jak to taki problem to można edytować i poprawić na Rastlin znowu się pomylił. Problemu nie ma. Co do babci to zerknij w treść własną : "...Co do animal planet to tego za obrazę NIE uważam, więc tym bardziej nie rozumiem o co Ci chodziło. Tak samo jak z babcią wysyłającą GIF-y.
"

No to skoro nie rozumiesz babci to po co komentujesz? W takiej se gadce to można wywnioskować, że wszystkie wypowiedzi na tym forum są zbędne i głupie.
Rastlin Arch
2002-07-16 03:59:06


Re: Argh
„No cóż... więc dobrze. A propo wcale nie nazywałem Rastlina wieśniakiem by go obrazić.”
Rydułtowy posiadają prawa miejskie od 1990roku. Wcześniej nie były wsią, lecz dzielnicą Wodzisławia Śląskiego. Liczą około 30 tysięcy mieszkańców... i raczej nikt w Rydułtowach z rolnictwa się nie utrzymuje. Więc nazywanie mnie wieśniakiem mogę traktować jako obelgę.
Meila dostałem. Wynik 552... uznany.
RomAug
2002-07-16 05:06:07


Re: Argh
MaphiXie
Mało które wypowiedzi na tym Forum są głupie czy zbędne. Należy do nich jednak większość Twoich wypowiedzi w tym wątku. Na tym forum udzielają się ludzie na pewnym poziomie, i życzę Ci, abyś po trudnym procesie samodoskonalenia, przynajmniej od nich nie odstawał. Paru osobom się udało. Epitetów wobec bliźnich nie stosuj. Zastrzeżenia zgłasza się grzecznie, z pełną wyrozumiałością dla omyłek. Ty zaś zachowujesz się tak, jakbyś ten turniej kupił i nie zadowalała cię jakość obsługi.

Pozdrowienia z życzeniem większej pokory
Romulus Augustus
MaphiX
2002-07-16 07:13:27


...
Tak swoją drogą to cała ta część wątku zostanie (prawdopodobnie) usunięta wraz z powrotem z wakacji jOjA, to jest tylko akt szczerośc (epilog) i, a wszystkie posty napisałem w przeciągu 2 godzin, więc nie wnikałem w ich treść. Za pozdrowienia dziękuję. Rady są niezłe, ale w tym wypadku opinia w tym miejscu mnie nie interesuje.
Rastlin Arch
2002-07-16 11:31:48


Re: ...
mam nadzieję że posty zostaną...
MaphiX
2002-07-18 01:22:49


Jeszcze ostatni post w tym temacie
Pozwoliłem sobie dodać jeszcze 1 post, gdyż z reguły jest tak, iż ten kto ma ostatnie słowo może ośmieszyć drugiego. Tak, Rastlin napisał, że ma nadzieję, że posty zostaną. To brzmi jaakbym chciał, by zostały usunięte. Ja tylko stwierdziłem to co istotne. A propo wieśniaka. Wieśniak miał określać moc jaką dysponuje Rastlin. Tak więc zamiast Rastlin Arch jest Wieśniak Rastlin. Jeśli on uznaje wieśniaka za obelgę, to widocznie nie jest wystarczająco skromny, ani nawet zdolny do samokrytyki. Cóż, ja przynajmniej to potrafie (post o temacie ale ze mnie łom), mimo to wcale za lepszego się w sumie nie mam. Miałem na myśli wieśniaka heroesowego, więc właśnie on miał mi posłużyć za przedstawienie mocy osobnika. A jeśli chodzi o zwykłego wieśniaka to z pewnością jest bardzo dobrym i pracowitym człowiekiem i nie zasługuje, by zostać obelgą. Jak już to wręcz przeciwnie, Rastlin jest obrazą dla wieśniaka, bo wygląda mi na bardzo leniwego ("nie chce mi się pisać nowego regulaminu"). To tyle. Wtedy byłem niewyspany i w walce na słowa nie byłem zbyt mocny. Wniosek -> Rastlin jest mnie w stanie pokonać tylko jak śpie lub jestem senny. Mam nadzieję, że w tym temacie już nikt nie odpisze. Teraz wyjątkowo pozdrawiam wszystkich (łącznie z Rastlinem) i życzę coraz skuteczniejszych technik walk i jak największej liczby punktów w turnieju.
Rastlin Arch
2002-07-18 03:31:41


Re: Jeszcze ostatni post w tym temacie
Mógłbyś przestać mnie prowokować chłopczyku?
Dziękuj za pozdrowienia i mam szczerą nadzieję, że spotkamy się kiedyś na komputerowym polu bitwy gdzie sprawdzimy, kto dysponuje prawdziwą mocą chłopa.
Rajst
2002-07-18 09:16:21


Re: Jeszcze ostatni post w tym temacie
O rany! Nie zaglądałem na forum tylko kilka dni, a tu proszę co się dzieje.

MaphiX-ie co też Ty za herezje opowiadasz? Tak jak sobie przeczytałem tych kilka postów to Wiesz do jakiego wniosku doszedłem? Jesteś strasznie dziecinnym, mało kulturalnym (wręcz chamskim), nie okrzesanym, nie znającym się na ludziach, bardzo konfliktowym i perfidnym człowiekiem!!! Widzisz zanim się kogoś zacznie obrażać to najpierw trzeba spojrzeć na siebie samego.

Powiedzieć Ci czym się różnicie? Ty siedzisz i bawisz się przy komputerze, a Rastlin dba o to abyś Ty miał się w co bawić. Co robiłeś kiedy Rastlin siedział i wymyślał turniej? Zapewne nic (w każdym bądź razie nic dla Jaskini), a on prowadził turniej NT i w bardzo krótkim czasie, po ukazaniu się H4, zaproponował kolejną zabawę MT, napisał regulamin i od razu był gotowy do prowadzenia go, a jak widzisz to wcale nie jest takie proste, ponieważ poza szeregiem czynności związanych z czuwaniem nad prawidłowym przebiegiem turniejów, musi męczyć się z takimi ludźmi jak Ty i znosić ich obelgi. Pamiętaj – nikt nie ma prawa obrażać drugiego człowieka! Ja się cieszę, że to właśnie on jest sędzią, a nie ktoś podobny do Ciebie. Pamiętaj o jednej zasadzie – patrząc na drugą osobę, zobacz w niej człowieka, takiego samego jak Ty, stworzonego z krwi i kości i tak jak każdy omylnego.

Ja nie będę Cię pozdrawiał bo czuję niesmak do podobnych ludzi, nienawidzę chamstwa i braku wyrozumiałości, proszę Cię tylko o jedno – zastanów się nad swoim postępowaniem i doceń ludzi, którzy nie są wcale leniami, tylko na co dzień „odwalają” kawał dobrej roboty. Marny człowieczku naucz się pokory i poczytaj trochę na temat dobrego wychowania. Usiądź czasem przed telewizorem i obejrzyj Animal Planet, może czegoś się nauczysz obserwując świat zwierząt, bo stoją one na znacznie wyższym poziomie inteligencji niż ty sam!

Jeszcze jedno – nikt chyba nie trzyma Cię na muszce pistoletu każąc Ci brać udział w turnieju, prawda?

morgraf
2002-07-18 14:13:31


głos wieśniaka
Muszę wystąpić tu w obronie wszystkich mieszkańców wsi, jako ich przedstawiciel w tym towarzystwie.
Przeczytałem powyższe posty i zdrowo się wk... Dlaczego? dlatego że z taką lekkością szafujecie polpularną obelgą "wieśniak". Szczerze mam jej powyżej uszu, powyżej uszu mam dyskryminowania ludzi ze względu na wielkość osady w jakiej przyszło im żyć.
NIe odnosi się to do nkogo personalnie a raczej do wszystkich którzy "wieśniaka" uważają za obelgę
Zważcie na swoje słowa i pamietajcie że prymitywem jest się nie z urodzenia a z wychowania. Wasza kultura determinuje kim jesteście.
dziękuje za uwagę...

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous