Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4 5
Author
Comment
wersalus
2002-07-19 15:06:39


mapa miesieczna
jak dokladnie z nia jest czy dolicza sie ja do pucharu czy nie

ps. Maphix oj nieladnie, nieladnie
Rastlin Arch
2002-07-20 04:20:22


Re: mapa miesieczna
dolicza... całkiem normalnie- do zdobycia maksymalnie 50pkt za 1 miejsce
LEVY
2002-07-21 05:50:27


Re: mapa miesieczna
Jak ktos jest niecierpliwy to, podaje tymczasowe linki do rankingow Turnieju PA z tego tygodnia:
www.markaz.com.pl/LEVY/Tu...glowny.htm
www.markaz.com.pl/LEVY/Tu...708-03.htm
www.markaz.com.pl/LEVY/Tu...golowy.htm
wersalus
2002-07-22 05:38:12


Re: mapa miesieczna
LEVY do ciebie male pytanko, czy znasz wyniki w tygodniu, czy na koniec tygodnia podsyla ci je Rastlin
jOjO dwarf
2002-07-22 07:31:23


Re: mapa miesieczna
well, pytanie jest nie na miejscu!

LEVY ma możliwość udostępnienia serwera, stąd (na razie) awaryjna możliwość zadziałania DLA WAS drodzy pucharowicze! i tyle!!!

Od samego początq turniejów jaskiniowych dbamy o uniknięcie jakichkolwiek niejasności, stąd tak rozbudowane wątki dyskusji o regułach, o updateach itp!

Jak się wszystko dobrze poukłada, to może będzie to bardziej regularna współpraca ;) (thx LEVY!)
Rastlin Arch
2002-07-22 11:49:10


Re: mapa miesieczna
LEVY dostaje wyniki po zamknięciu danego rankingu- to chyba wszystko
LEVY
2002-07-22 12:07:06


Re: mapa miesieczna
Od siebie tez dorzuce, ze wyniki dostaje tez po zamknieciu rankingow, czasami tego zaluje (zwlaszcza jak nie koncze na 1-wszym miejscu :( ) A tak powaznie jestem chyba najbardziej niecierpliwym graczem, bo mimo modemu po zamknieciu rankingu do ogloszenia wynikow co 0.5h sprawdzalem wyniki ;) . Teraz znam je ( a wlasciwie znalem - bo jOjO juz wrocil i chyba beda juz na bierzaco) jakies 15 min. przed Wami ( czas na sciagniecie poczty, zrobienie czegos na ksztalt tabelki, umieszczenia na stronie i podanie linkow).
wersalus
2002-07-25 21:43:23


Re: mapa miesieczna
to nie bylo zlosliwe pytanie, poza tym tak jak i LEVY tez zaluje ze ich nieznam, pytajac mialem cicha nadzieje ze on wie wtedy wyrownujac szanse i jabym skorzystal :) )
Ann
2002-08-11 05:47:32


Punktacja ogolna PA
Czesc wszystkim.

Rastlin ten post jest glownie do Ciebie.

Czy istnieje taka mozliwosc aby w rankingu glownym obok punktacji ogolnej znalaza sie jeszcze liczba rozegranych map? (tak jak to bylo w Mapie Tygodnia) Ulatwiloby to BARDZO "porownywanie sie" z innymi uczestnikami.

pozdrawiam
LEVY
2002-08-11 12:34:46


Re: Punktacja ogolna PA
pomysl dobry ,mi tez tego brakuje, choc czy az tak BARDZO to ulatwia porownanie to nie jestem pewien - nie ktore mapy sa po 1500pkt. a inne za 500, czyli mapa mapie nierowna
Rastlin Arch
2002-08-12 01:39:00


Re: Punktacja ogolna PA
jeszcze nie teraz;( ale w następnych sezonach kto wie
milosz
2002-09-21 09:09:41


Re: Jeszcze ostatni post w tym temacie
maphixsie zupełnie cie nierozumiem
zdziecinniełaś do reszty, czepiasz się niewiadomo czego. Mimo że napewno jestem od ciebie młodszy to mądrzejszy też.
Bez rastlina chyba wszystkich turniejów by niebyło a ty jeszcze ośmielasz się mu coś zarzucać w tak gwałtowny sposób!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opanował byś sie. Karzdy człowiek ma prawo błędu a w szczególności rastlin. Na jego barkach ciąży wielka odpowiedzialność o której ty niemasz pojęcia.Przykro m9 to mówić i niech pozostali mi to wybaczął ale jesteś chamem z krwi i kości coś takiego jak Sajmon.

P.S. Fakt poglądaj animal planet to może tam znajdziesz swoich braci-hieny
milosz
2002-09-21 09:14:51


Re: Jeszcze ostatni post w tym temacie
a co do gwiazdek itp. to jestem za!!!
dobry sposób


pozdrowienia od darkstorna
MaphiX
2002-07-16 02:53:23


...
No cóż... więc dobrze. A propo wcale nie nazywałem Rastlina wieśniakiem by go obrazić. No chyba że ty twierdzisz, że wieśniak to jakieś przezwisko. Ja się napewno nie pomyliłem. Sprawdzałem wszystkie sejwy i w ani jednym nie ma 522. w jednym 537 w drugim 552. Ja też oglądam animal planet. Nie wiem co się tak uparłeś, że to obelga ale niech tam będzie. Umieściłbym mój sejw w internecie, ale wirtualna polska blokuje wszystkie pliki, które nie są wykorzystane w html-ach. Już chyba pisałem, że mogę wysłać mejla. Jeśli kogoś uraziłem (prócz Rastlina) to oczywiście przepraszam.
RaV
2002-07-09 01:31:27


Re: Puchar
Musi być :)
jOjO dwarf
2002-07-09 06:30:16


Re: Puchar
a tak btw, to ile byście kcieli tych uczestników???

wakacje się zaczęły, H4 nie jest takim hitem jak miało być, a tu w pierwszym tygodniu już! 16 uczestników!

toć po ponad dwóch latach ST jest uczestników lekko ponad 70, a w NT lekko ponad 30!!! i to pomimo cennej nagrody!

jak dla mnie to start rewelacyjny! (w sensie zainteresowania!)
natomiast decydujące o opinii będzie porównanie zainteresowania w kolejnych sezonach!
Marzy mi się tak ok. 20 stałych i w każdym sezonie po 10-15 nowych!

ale czas (i Rastlin ;) ) pokaże co z tego wyniknie!
Ann
2002-08-12 02:05:30


Re: Puchar Areny
Dlaczego? Przeciez juz Levy zrobil zaczatki takiej tabeli www.markaz.com.pl/LEVY/Tu...golowy.htm . Dodalbys tylko 3 pozostale mapy i byloby gotowe... To tylko taka mala sugestia :)
Ann
2002-08-12 03:09:14


Re: Puchar Areny
A tak z innej beczki to kiedy mozna się spodziewać następnego sejwa startowego?
Ingham
2002-08-12 03:49:07


Re: Puchar Areny
O rety! Czy to kobieta zawitala w nasze skromne karczemne progi?!?
Widok zgola niecodzienny.

Zapraszamy do Karczmy "Pazur Behemota" do topicu Forumowicze!

Opowiedz nam swoja historie piekna o plomiennych wlosach, ktora miecz za pasem masz schowany.

*Ingham wypowiedzial te slowa biegnac z dwoma kuflami wina w kierunku pieknej nieznajomej, tratujac po drodze rozkladajace sie na podlodze przepite cialo Grenadiera*
Rastlin Arch
2002-08-12 03:56:41


Re: Puchar Areny
To co widać po linkiem LEVEGO to.... strona główna xlsa;) I tu w niej właśnie jest problem
Jak ktoś jest zainteresowany i będzie mi co tydzień przypominał o wysyłaniu pliku to będzie miał xlsa w domku

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous