Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4
Author
Comment
Ratboyy
2002-01-09 10:19:47


Zupelnie o tym zapomnialem
No to Mr.Pool'u nie widze innego wyjsca, musisz zemna wychylic kufel tutejszego trunku :) . Dlaczego? Ano warto by bylo wypic za dwane czasy gdyz podobnie jak Ty takze jestem pionierem w beta turnieju, tyle tylko ze ostatecznie znalalem sie na pozycji o jeden nizszej od Twojej :) . Zaluje bardzo ze swojego czasu nie wziolem udzialu w ST, wierze ze pokonal bym cie na przynajmniej jednej planszy (CasStr :) ) ale co bylo to sie nie odstanie. Teraz nie mam czasu grac w Herosow bo czeka na mnie masa kolokwow i oczywiscie wspaniala sesja. Jednak juz teraz Ci obiecuje ze w turnieju czwartej czesci nie dam Ci szans :)
Mr Pool
2002-01-09 13:44:45


Re: Zupelnie o tym zapomnialem
To miłe wypić kufelek ze starym kompanem, który pamięta dobre stare dzieje. To były jeszcze czasy naszej CHWAŁY hmm... tylko wspomnienia :)

Ale chętnie zmierzę się z Tobą w czwartej części.

Czuję respekt do wiarusów ;)
jOjO dwarf
2002-01-22 16:15:40


Mocny...fto to taki?
po wymianie emilów z Mocnym, zostałem upoważniony, do przedstawienia autora nadzwyczajnych osiągnięć na Arenie ST


Radek Janecki
o sobie mogę powiedzieć tyle, że lubię grać w HOMM.
Grałem trochę na TOH'u.
Brałem także udział w Turnieju Heroes'ów w Warszawie


Well, widać że to Mistrz!!!

zatem (jeszcze zdalnie) witaj Mocny wśród nas!!!

lopez
2002-06-25 22:48:32


Tutaj
No i jest część 2.
Zapraszam Rajsta i LEVEGO do wpisania się :)
(na dole strony są takie numerki ze starszymi tematami)
LEVY
2002-06-26 14:00:23


Re: Tutaj
Zatem zapisuje sie, obiema rencyma ;)
Rajst
2002-06-27 04:11:46


Rajst wita wszystkich forumowiczów!
Dzięki Lopez, ale co do tych numerków to chyba przesadziłeś – czy wyglądam na mało rozwiniętego :) . Oczywiście wiem do czego one służą, a zrobiłem wpis w cz. 1, ponieważ w AW nie było linku do cz. 2.

Jeżeli chodzi zaś o moją osobę. Cóż na forum zarejestrowałem się całkiem niedawno, choć dla tych, którzy śledzą wątki w Jaskini Behemota, nie jestem chyba już obcy. Do jaskini zaglądam już spory kawałek czasu. Na Arenie debiutowałem w turnieju beta pod pseudonimem SEBA. Potem ponownie podjąłem boje w NT (niestety brak czasu nie pozwalał i nie pozwala mi na siedzenie całymi dniami przy komputerze, stąd niewielka ilość zgłoszeń w rozgrywkach). Oprócz Areny, jest tu świetnie prowadzona przez WWalkera Tawerna. Jakiś czas temu dzięki uprzejmości Barda dostałem własne konto i w miarę możliwości staram się wnosić trochę do życia w tamtym klimacie. Wprawdzie opowiadania jeszcze nie napisałem, ale może niedługo zadebiutuję :) i tam.

Co do hirołsów. Moja przygoda zaczęła się od H2 (w H1 może grałem 1 raz :( ) potem nadeszła era H3, które to poznałem na wylot. Te noce spędzone przy kompie :) – no ale to uczucie zna pewnie każdy z was. Jeżeli chodzi o H4 to chyba nie muszę się wypowiadać – autorzy kilka ciekawych pomysłów dołożyli, ale tak ogólnie to ma ona bardzo dużo niedomówień :( .

Na razie to wszystko - witam wszystkich serdecznie :)
Coltain
2002-07-02 03:02:21


Re: ilu nas jest
No to i ja siędopiszę.
Pierwszy raz herosów zagrałem u kumpla na kompie i była to chyba pierwsza gra w jaką na PC grałem. H2 na początku nie był niczym specjalnym aż do momentu gdy nie doszło do pierwszej walki z kumplem. Od tej pory grałem w h2 bez przerwy gdy pojawiło się h3 miałem za sobą już boje w h1 a że jestem miłośnikiem starych gier to nawet w KB se pograłem ale z braku czasu mało (do nadrobienia). H4 to już tylko cień minionych czasów więc narazie grywam w turnieje ST i NT. Gdzie z pomocą braci z jaskini ciągle cosik wysyłam i wielu forumowiczów do gry w "stare turnieje" namawiam gdyż uważam że są zdecydowanie lepsze od MT chć PA może to troszkę zmienić.
Rajst
2002-07-03 02:24:45


Re: ilu nas jest
Nie martw się NT w jeszcze o mnie usłyszycie, ale na razie muszę to troszkę odwlec w czasie, bo mam na głowie inne bardzo ważne sprawy. Ale wyzwanie przyjmuję.
Rastlin Arch
2002-08-12 01:41:22


Re: ilu nas jest
Zapraszam do udziału w turnieju PA który prowadzony jest na Arenie.
Możliwe że już we wrześniu będziemy mieli nowe lepsze forum- tylko szukamy serwera.
Modes
2002-08-11 17:42:54


Odnaleziony
Wiec tak, na wstępie chiałbym powiedzieć, że jestem 'najnowszym dzieckiem' tej wspaniałej rodziny :) . Pochodze z Chojnic (mniej wiecej) i zwiem się Michał, mój wiek wiek to 18 lat (już za rok matura, a dokładniej za 9 miechów :rolleyes ). Ksywka moja została wymyślona abym nigdy nie spotkał nigdzie drugiej podobnej i nic nie oznacza (narazie).

Moja przygoda z komputerem zaczęła się od Amigi 500 na którą wydałem całą forse jaką dostałem na I Komunię (rodzice po dziś dzień żałują, żę pozwolili mi na to kupno). Grałem w różne gry szukając czegoś dla siebie. W 7 klasie podstawówki dostałem nowiutkiego PC, lecz moje poszukiwania gier, które przykują mnie na dłużej nadal trwały. Pierwszą taką grą był pamiętny FreeSpace 2 (chyba nikt na swiecie nie przeszedł go tyle razy co ja), potem był HomeWorld:Cataclyzm i Chamipnship Manager 3 (dokładniej wersja 99/00, którą dośc szybko zmieniłem na następną wersje, a potem na jeszcze następną - do dziś w nie gram).

Moja przygoda z serią HoMM zaczęła się od HoMM 2, którą właczyłem z nudów :o . Po ugraniu kilku miechów (w grze) i zdobyciu przepotężnej armii wyruszyłem na wroga żeby bo zmiżdżyć, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu komputer w tym samym czasie zdobył nie jedną lecz kilka takich armii jak ja, więc uznałem, że gra jest z trudna i przestałem w nią grać. Latem tego roku (a dokładniej pośrodu czerwca) zostałem przykuty na 3 tygodnie do łóżka przez wypadek przy graniu w piłkę (zwichnięte prawe kolano), więc poprosiłem mamę aby kupiła mi nowy Action Plus (recka Final Fantasy X), po dokładnym przeczytaniu CAŁEGO Actiona, wruciłem aby po raz kolejny przeczytać pomoc do HoMM 4. Grafa tak mnie urzekła, że postanowiłem spróbować moich sił w tej grze. Niestety niemogłem nigdzie znaleźć dema tej gry (CD-Action niezamieściło tego dema :( ) więc kupiłem pełną wersje. Odrazu po odpaleniu gry wiedziałem, że to jest TO. I tak odtąd siedze od 3 tygodni >DD"> i gram sobie w jedną z najlepszych gierek w jaką kiedykolwiek grałem. Choc 3 tygodnie wydaje się mało to zaręczam was, że niejestem jakimś tam młokosem z którym niewarto się liczyć ( 2 tygodnie grania srednio po 18 godzin na dobę).

Od tygodnia jestem też szczęśliwym posiadaczem SDI, wiec bede tu wpadał tak często jak tylko bede mógł. Chciałem także zaznaczyć, że Jaskinia Behemota jest to najlepsza strona dotycząca hirosów jaką udało mi się znaleźć na polskim necie. Jednakże mam jedną uwagę, a może pytanie - dlaczego forum jaskini jest na serverze zgranicznym (za długi okres ładowania się stron :( ) ???

O kurcze ale się rozpisałem :) , mam nadzieje, że nie zostane potępiony za tak długi post, lecz chciałem tu umieścić wszystko co uznałem za godne umieszczenia.
Ingham
2002-08-12 03:56:49


Re: Odnaleziony
Ile mu juz o tym serwerze mowilismy ;)

Witaj Modesie w naszych skromnych progach. Powiedz nam, co sprowadza Cie do Krewlod.

Odwiedz nasza Tawerne "Pazur Behemota" (najlepiej w topicu Forumowicze). Na pewno ktos bedzie chetny postawic Ci kufel piwa. Ja znajde dla Ciebie chwile czasu, kiedy zdolam oderwac wzrok od tej plomiennowlosej damy, ktora przyszla tu na chwile przed Toba.

Tusze, zes jest wojownikiem, ale gdybys odnalazl w sobie odrobinke romantycznej duszy zaspiewaj nam jakas historie zaslyszana w krainach, z ktorych skierowales ku nam swoje kroki.

Zdrowie nowoprzybylych!
jOjO dwarf
2002-08-12 13:18:20


Re: Odnaleziony
Zdrowie! Modesie zacny!

witaj i zechciej znaleźć nieco czasu na H3! (a zwłaszcza WoG)
jak masz SDI, to nie będziesz miał problemów

ja, jak zawsze, zapytam:
a nie kciałbyś jakoś pomóc Jaskini? (wszak nie jesteś greenhornem w komputrowe klocki?)
Rajst
2002-08-13 07:17:09


Re: Odnaleziony
Witam Cię i ja Modesie.

Cieszę się, że ciepło Wypowiadasz się o Jaskini. Ja również namawiam Cię do wzięcia udziału w PA, choć szkoda, że nie grałeś w H3 - grafika nie ta sama, ale znacznie lepsza to wersja hirołsów od H4.

Z zaglądania do Tawerny na Twoim miejscu nie rezygnowałbym tak szybko - jest tam naprawdę wiele ciekawych opowiadań, a i Twoje, jak już obudzi się ten uśpiony romantyk, też tam może się znaleźć.
Modes
2002-08-13 01:51:57


Ciepłe przywitanie :P
Zdrowie jOjA i twoje też Inghamie.

Do Krewlod sprowadza mnie chęc zaistnienia w światku HoMM, jednak gram tylko w czwórkę i jak narazie niezapowiada się żebym zmieniał wersje. Co do romantycznej duszy to pewnie gdzies tam w sobie ją mam, jednak jak narazie niespieszy się jej do zaistnienia :( .

Co do twojej propozycji sznowny Hetmanie :b to już zgłosiłem swoją pomoc w spółtworzeniu działu HoMM IV, lecz jak narazie Behemoth the Barbarian nie odpowiedział na mojego posta.
milosz
2002-09-01 05:06:29


Re: Ciepłe przywitanie :P
Witam!!!!!!!!!!!!.Ja też tu jestem nowy(niejesteś sam Modesie)
Niektórzy mnie już znają niektórzy nie ale mimo wszystko pasowało bo coś o sobie tu wrzucić.
Naprawde nazywam sie Miłosz a nie milosz Nazwiska niezdradze lat mam 12 (chyba tu jestem najmłodszy).Pochodze z niewielkiego miasta Sanok.Wlaśnie skończyłem podstawówke.
No dobra koniec tej nudziarni(zaczyna sie następna)
teraz jak sie zaczeła moja historia z heroes.
W wieku 9 lat kolega mój drogi który był odległy odemnie o 2,5kilosa zaprosił mnie przez telefo na partyjke heroes2
Pszyszedłem, zagrałem, spodobało mi sie i od niego wymusiłem go. Zagrałem parę razy znudziło sie oddałem i rok póżniej inny kolega zaprosił mni tym razem na heroes3. Jak zagrałem to juz potem dnia niebyło żebym do niego niepszyszedł.Kidey w e-xtra grze zobaczyłem go razem z dodatkiem AB to go poprostu musiałem mieć.I za 7 dni był już mój.Niepowiem co sie wtedy działo bo zadurzo pisania. Byłem pierwszym z naszej bandy który miał AB (dlatego byłem z nich najlepszy[i tylko znich]) Pewnego dnia kiedy już miałem założone SDI chciałem popatrzeć co ludzie piszą na temat Heroes3 i tak na jaskinie trafiłem.Spodobało mi sie tu i jestem tu do dzisiał a pisze od niedawna bo niewiedziałem jak sie zarejestrować na ezboarda gg niewiedziałem jak sie posługiać(brawa dla mnie) od niedawna dopiero sie ujawniłem.;

Pozdrowienia dla reszty
Mówcie mi Darkstorn tak jakby co
lopez
2002-09-02 02:05:46


Re: Ciepłe przywitanie :P
Witaj Miloszu!
Miło spotkać ziomka, bo ja też pochodzę z Sanoka, tyle, że teraz tam nie mieszkam (ale często przyjeżdżam).
Tyle, że jestem troche starszy (za 3 lata bedziesz miał połowe tego co ja wtedy).
Pozdrawiam Sanok!
milosz
2002-09-02 06:27:49


Re: Ciepłe przywitanie :P
dzięki mości Lopezie
Coltain
2002-09-03 07:16:50


Re: Ciepłe przywitanie :P
tak zawsze przy stoliku ktoś siedzi i wyborne trunki zażywa
milosz
2002-09-03 07:08:09


Re: Ilu nas jest? cz.2
mam pytanie czy są jakieś zebrania w tawernie???
gagatek
2002-09-13 01:34:16


Re: Ilu nas jest? cz.2
Mam chwilkę, więc może kogoś zainteresuje kilka słów o mnie, czyli gagatku, tak mnie czasem nazywa moja dziewczyna (pewnie ją wymyśliła na zasadzie przeciwieństw, bo generalnie to jestem aniołkiem, ha, ha, ha).
Przygodę ze światem Might & Magic zacząłem chyba ze 3 lata temu od Herosów III. To w sumie pierwsza i jedyna gra tego typu, zazwyczaj grywam w ekonomiczne (Capitalism, wszelkiego rodzaju tycoony, Wall Street Trader, itd). Herosi wciągneli mnie nieziemsko, po czym wciągnęła się też w nich moja dziewczyna, czyli gagatkowa. Zazwyczaj gramy razem, ona jest od ruszania się a ja od strategii, choć oczywiście się uzupełniamy (muszę tu trochę o niej napisać, bo ostatnio jest oburzona, że sejwy z ksywka gagatek nikomu nie mówią nic o tym, że to przecież ona tak dzielnie walczy, hi, hi, hi).
Herosów IV zamówiłem sobie przez net i dostałem o 10 rano w dniu polskiej premiery. I szczerze mówiąc jest dla mnie the best. Zupełnie nie rozumiem wielu opinii typu straciła na grywalności w porównaniu do III itd.

To na razie tyle.

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous