Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2 3 4
Author
Comment
Behemoth the Barbarian
2001-09-10 05:58:00


Re: przywitanko
O obecnych dziejach Jaskini możesz poczytać w Tawernie w temacie: "Co się dzieje z Jaskinią?".
Rastlin Arch
2001-09-10 12:24:06


Re: przywitanko
Pisze jeszcze raz!!! FORUM DZIAŁA ZA WOLNO!!!!!!!!!! Coś z tym zrobić trzeba!
Tak twierdzi naprawdę wiele ludzi. Jeden topic ładuje mi się 10-15 min ( w operze jest odrobinkę lepiej – ale historii nie ma więc jestem zmuszony do korzystania z IE ). Rachunki mnie zabiją!!!
Teraz czas na resztki:
Jestem z Rydułtów które to leżą w województwie Śląskim ( blisko Wodzisławia Śl. ).
Moje ulubione miasta z H3 to Wieża i Lochy. Mój ulubiony autor to G Martin. Ulubiona powieść to ,, Gra o tron” z serii ,, Pieśń lodu i ognia „ G Martina. Ulubiony system RPG to Warhammer ( gram tylko w jego świecie czyli Starym Świecie na zasadach ED ). Mam 18 lat.
Ta głupia twarzyczka jest tylko na pewien czas!!! Ktoś mi zajął Jedite .
Czat to fajny pomysł- zawsze będzie pusty.
Może być tak stworzyć nowe forum w Polsce bez wodotrysków – bo po co komu twrzyczki.
Ps. Ostatnio dostaje maile od pseudo Sajmona z wirusami ( teść ich to załącznik z wycinkiem z forum- pczytałem sobie Rady Mistrza – DZIĘKI ).
Behemoth the Barbarian
2001-09-12 14:53:19


Rastlin:
Mój ulubiony autor to G Martin. Ulubiona powieść to ,, Gra o tron” z serii ,, Pieśń lodu i ognia „ G Martina.

Czytałeś trzecią część ("A Storm of Swords")? Moim zdaniem bije na głowę dwie pierwsze razem wzięte.

Ulubiony system RPG to Warhammer ( gram tylko w jego świecie czyli Starym Świecie na zasadach ED ).

ED=EarthDawn? Ja mistrzuję w EarthDawn.
Sajmon
2001-09-13 10:28:50


Re: Rastlin:
Czy wy wszyscy gracie tylko w Heroes 3 ?
Są inne gry...... Ostatnio gram w Diablo 2 mam więc prośbe do forumowiczów jeśli któryś z Jaskiniowców również jest zainteresowany tą grą prosze o kontakt

Pozdro
Behemoth the Barbarian
2001-09-13 12:45:33


Re:
Ja w ogóle niewiele gram, ale ostatnio przeszedłem Age of Wonders. Lubię też Warlords III (stara, ale świetna gierka, lepsza od swojego klona, jakim jest Age of Wonders) i Disciples.
Sajmon
2001-09-14 08:13:54


Re: Re:
Behemocie, jak zaczeła sie twoja historia z Heroes 3 ?
Behemoth the Barbarian
2001-09-14 08:47:53


Nie zaczęła się z Heroes 3...
...tylko z Heroes 2. Usłyszałem, że to fajna gierka, zagrałem i mi się spodobała.
Rastlin Arch
1984-09-22 09:00:50


Re: RPG
ED=Earthdawn Przebudzenie Ziemi
Zaskoczyłeś mnie Behemocie! Mistrzów jest naprawdę mało!! A tych od ED jest jeszcze mniej.
System ten jest bardzo dziwny. Można grać Trolami, Orkami, Obsydianami czy małymi Wietrzniakami.
A co do ,,Pieśni lodu i ognia” to nie czytałem trzeciej części. Przyznam że zawiódł mnie fakt jej powstania.
Może rozpoczniemy dyskusję o RPG?
Behemoth the Barbarian
2001-09-14 16:51:10


Re: RPG
Co prawda nie mam porównania do innych systemów, bo grałem tylko w ED, ale mi się podoba. System jest prosty, nie ma jakiś żmudnych obliczeń, zasad. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to mechanizm walki, jest przy nim trochę za dużo "turlania" i to czasem potrafi rozwalić klimat gry. Nie mam jednak pomysłu jak na to zaradzić. Dlatego zawsze staram się robić przygody oparte bardziej na fabule niż na walkach. W Tawernie opublikowałem relację z (najlepszej mojej) sesji ED. Proponuję też w tamtym wątku kontynuować dyskusję o RPG.

Co do Martina, to szykuje się już 4 część...
Sajmon
2001-09-15 02:41:50


Re: RPG
Co sądzicie o grach FPP czy dla takich strategów jak wy te gry są zbyt krwawe ? Ja sam, gdy Heores 3 i Diablo 2 już dość pogram troszke w Quake 3
Ratboy666
2001-09-15 04:14:15


Re: RPG
Gry FPP to dobry relaks dla szarych komorek zmeczonych juz od ciaglego kombinowania - co tu zrobic by pokonac tego zlego smoka przy pomocy garstki pasterzy. Osobiscie po kilku godzinnej sesji w heroes przesiadam sie na Counter-Strike, tak dla rozluznienia.
Behemoth the Barbarian
2001-09-15 05:15:43


Re: RPG
Zależy od terenu, w którym gra się rozgrywa. Ja np. bardzo lubiłem Hexen II i Chasm: The Rift.
Ingham
2001-09-15 07:56:12


Re: RPG
Najlepszy do strzelania jest Unreal Tournament, ale tam też niestety tzreba... mysleć ;)
Sajmon
2001-09-15 08:30:44


Re: RPG
Chasm: The Rift fajna gra z CDA (nr. wrześniowy) ale długo w nią nie pograłem 16 plansz to za mało dla takiego gracza jak ja a co do Unreal Tournament to ulubiony mój "mutators" to Insta Gib - zabija po pierwszym strzale i jestc:):)l
Rastlin Arch
2001-09-15 13:24:33


Re: RPG
To Behemocie raczej nie jest odpowiedni topic to tej dyskusji więc będę pisać w Z sesji RPG.
Sajmonie pograj sobie jak się nudzisz w Baldurs Gate I lub II – wg mnie jest to na pewno lepsza rozrywka niż Diablo. QIII grałem jedynie na kolsoli Sega Dremcast i w czterech fajnie się na jednym TV grało. Grałem też bardzo dużo w Civilization I i II oraz różnego typu klony tej gry. Ostatnio kupiłem Evil Island ( oryginał Sajmonie 3cd 50 zł) i sobie powoli przechodzę. Fajne też są Might&Magic 5, 6, 7, 8- we wcześniejsze części nie grałem.
A tu Wielka prośba do Sajmona – jeśli byś mógł to prosił bym cię abyś skopiował całe Forum i mi je w mailu przesłał – mógłbym sobie wtedy wszystko poczytać ( ale z tym całym to chyba przesadziłem).

Sajmon
2001-09-11 08:24:30


Witaj
Torszke kultury prosze Rastlin Arch
A propo mi wszystko chodzi gładko topicy ładują sie 10 sekund i jest fajno
Rastlin Arch
2001-09-12 12:15:26


Re: Witaj
Sajmonie ja cię nie miałem zamiaru obrazić!!
Przeczytaj – pseudo Sajmon!!! Nie ty!!!
Zwracaj się do mnie Rastlin.
Sajmon
2001-07-23 04:25:22


People
No ludu częściej na necie !!!
a propo ja też jestem aktwny czytam i pisze ;)


P.s. Wiecej pisze :) (taka natura)
jOjO dwarf
2001-07-23 04:38:19


Re: People
well, bez obrazy, ale tu się przyjęło tak:

najpierw się czyta, potem myśli
znowu myśli
i jak się wymysli, że warto, to

dopiero wtedy pisze

więc bez pośpiechu
Mr Pool
2002-01-09 08:05:38


I mnie tu przywiało :)
Chcę powiedzieć, że dzisiaj to chiba jest mój szczęśliwy dzień. Od samego rana przytrafiają mi się same sympatyczne niespodzianki, i nawet na forum :)

Ponieważ jOjO zwrócił moją uwagę na ten topik, pomyślałem sobie - czemu nie zagłosować. Po oddaniu głosu okazało się, że jestem jubileuszowym gościem FORUM tzn. „25” – czy to nie jest powód do szczęścia ;)

Co mogę powiedzieć o sobie :) ???
Jestem chyba jednym z PIONIERÓW walk turniejowych. Był to jeszcze Beta turniej, z tego co pamiętam byłem jednym z pierwszych, którzy nadesłali swoje wypocinki ;) Przykre tylko to, że skończyłem go na drugim miejscu :( , ale to były dawne czasy.

Nie będę opisywał teraźniejszości bo każdy widzi kim jestem – po prostu KADETEM ;) :)

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous