Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2
Author
Comment
ObywatelEracji
2001-12-09 20:28:52


Re: Ekchem, ekchem
Czy ktos gra turniej w WoG'u ? Chodzi mi glownie o extra walke na zamku w NT. Juz wyjasniam uczciwie, otoz tworcy WoG'a wprowadzili pewne usprawnienia w oblezeniu miasta, m. in. takie, ze miasta zdobywaja teraz doswiadczenie. To oznacza, ze obrazenia zadawane przez wieze obronne wzrastaja po kazdym odpartym ataku na miasto (najwiecej udalo mi sie uzyskac 1300-1400 pkt obrazen z kazdej ! Gdybym mial strzale byloby x15 ; )). Well, sek w tym, ze miasta wczesniej nieatakowane zadaja tych obrazen bardzo malo, i tak kazda z wiez w walce dodatkowej zadaje mi smieszne 7-8 obrazen ; )
lopez
2001-12-10 05:00:01


Re: Ekchem, ekchem
Ale chyba nie wolno przysyłać map NT spod WoG'a, to by było chyba przegięcie?
Mam nadzieję, że takich sejwów nie da się otworzyć na samym SoD?
Don Ash
2001-12-06 13:46:11


Re: Ekchem, ekchem
Wiesz co? Ja osobiscie uważam to że komp nie ucieka, za sytuację idealną!!! Ile razy kląłem gdy wieprz uciekał mi spod nosa, gdy już go miałem zarżnąć... Chyba, że... nie chcę nic sugerować, ale na trudnosci Easy tj. 80% komp nie ucieka ;) wybacz nie mogłem się powstrzymać...
morgraf
2001-12-07 15:26:56


Re: Ekchem, ekchem
Idealna sytuacja? I straty o kilka procent większe... zwłaszcza przeciwko confluxowi gdzie air elementy czyni szkody niemiłosierne.
Nie kumam z tym poziomem trudności przecież w trunieju trzeba mieć ustawiony imposible?
Don Ash
2001-12-08 04:15:39


Re: Ekchem, ekchem
Nie pamiętam na pewno, ale ktos tam ma chyba shacles of war, komp albo Ty... Chyba, że masz jakiegos indywidualnego buga ;)
Z poziomem trudnosci to tylko taki mały żart, mnie wydawał się smieszny...
morgraf
2001-12-09 11:36:08


Re: Ekchem, ekchem
Schakles raczej wykluczam (sam losuje artefakt a kompowi zawsze daje resurce), pozatym to mi się dzieje na wszystkich mapkach turniejowych... zagadka nad zagadki... wygląda faktycznie na jakiś bug...
A żart nawet był śmieszny ale jak pisałem odpowiedźna twojego maila to miałem fatalny humor:)
Pit Klos
2002-01-06 02:00:09


Re: Sposób gry Mr.Poola...a
Zgadzam się w zupełności z Mr.Poole'em...
Offence jest oczywiście podstawową cechą jaką powinniśmy zdobyć...Ja np.: na drugim miejscu stawiwam armory...Następnie archery...I najlepiej tactics po drugiej, ewentualnie trzeviej walce...
Mam jeszcze pytanko do Mr.Poola'a...
Czasami się zdaża, że po wielu godzinach generowania sava startowego, nic nie wychodzi...
Może mógłbyś szlachetny Mr.Pool'u zdradzić swoją tajemnice generowania savó'w...
Innych Mistrzów i Lordów również zachęcam do wypowiedzenia się na ten temat...

P.S. Coś mi się zdaje, że jeszcze z Mr.Pool'em nie wychyliłem żadnego antałka wina...Karczmarzu!!!...Daj no tu co masz najlepszego!!!...Zdrowie Mr.Pool'a!!!...
Mr Pool
2002-01-06 07:03:43


Re: Sposób gry Mr.Pool...a
Dzięki Szlachetny Pit Klosie, za te słowa poparcia.

Już opisałem sposób tworzenia mapek początkowych zajrzyj do działu Koncepcje :)

Z wielką przyjemnością się z Tobą napiję. Twoje zdrowie !!!

Muszę Ci powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem Twych osiągnięć :)
Don Ash
2002-01-17 03:31:23


Re: Sposób gry Mr.Pool...a
No jakem się oczytał rad przeróżnych, może przejdę w ST cos więcej niż CasNEC ;) Jak dotychczas to jestem w ST gdzies na 5x miejscu, więc radami się nie popiszę...

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous