Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2
Author
Comment
Giater
2002-04-19 01:13:32


Re: Turniej Heroes 1???
Od H1 się zaczynało więc może i by znów się pograło? (tak naprawedę to od MM3, a potem HMM1 - nawet w HMM1 byly twarze z MM)
takie działy H1 i H2 jako historia - OK
turniej tylko do zabawy, bo w NU jest edytor plików; do sejwow H2 mam pelna rozpiske ktory bit za imieniem bohatera to ktora jednostka i jaka jej ilość - łatwo przed walka dodać np. 100 czarnych smoków - po walce je odeslać i jakie piękne wyniki?!
jakiś czas temu znajomy pytał mnie o HMM2, bo jego komp nie pozwala na więcej (są i tacy) może będzie też chciał pograc w turnieju?
Rajst
2002-04-23 23:25:23


Re: Turniej Heroes 1???
H1 - troszeczkę już przestarzałe, ale myślę, że turniej H2 miałby większe powodzenie. Powód jest prosty – wystarczy zajrzeć na arenę, odkąd pojawiło się H4 Rastlin nie ma nowych zgłoszeń – zapewne wszyscy poznają tajniki nowości na rynku. Tak samo jest z H1 i H2, większe jest zainteresowanie wersją nowszą wśród ludzi, którym na kompie nie pójdzie H3, że nie wspomnę o H4. Ja osobiście mam kolegę, który chętnie sprawdziłby się w turnieju (również jest maniakiem herosów), ale u niego H3 nie idzie. Tak więc propozycja Sezerpa o stworzeniu turnieju H2 wydaje mi się rozsądniejsza (choć nie skazuję turnieju H1 na zupełne fiasko). Jest jeszcze, jak to pięknie zauważył Giater sprawa edytorów – tu właśnie przed Tobą Gwinea stoi poważne wyzwanie, aby opracować taką technikę, dzięki której mógłbyś stwierdzić czy aby nie jest to oszustwo? A będzie to baaaaardzo trudne :) .
Sajmon
2002-04-28 07:06:14


Re: Turniej Heroes 1???
Hmm turniej Heroes 1 no cóż.... Jak dla mnie to jak powrót do korzeni... Jestem raczej, za chociaż sam bym nie grał wolałbym raczej zrobić mapy do tego turnieju, jeśli oczywiście Guinea ten pomysł nadal jest aktualny....
Guinea
2002-04-28 20:16:39


Re: Turniej Heroes 1???
Pomysł nadal aktualny... mapy robią Rastlin i Zelbag. Co do oszustw to nie mogę zakładać, że każdy będzie tylko szukał sposobu na oszukanie sędziego. Z takim założeniem żaden turniej nie ma sensu.
Mr Pool
2002-04-29 15:01:10


Re: Turniej Heroes 1???
W kwesti oszustw popieram przedmówcę, zresztą co za radość ze zwycięstwa jeśli mamy świadomość, że oszukaliśmy. Zresztą w gronie jaskiniowym kańciaży się piętnuje i skazuje na wygnanie, więc takowych nie ma, bo .... ;)
Rajst
2002-08-10 02:05:02


Re: Turniej Heroes 1???
Oszustwo to łakomy kąsek, no ale to się jeszcze okaże czy są wsród nas tacy, którzy idą na łatwiznę czy też nie :) . A jak nie ma takich (a myślę, że nie ma) to nie jest powiedziane iż się nie pojawią, no ale to wszystko pokaże życie. Guinea, myślę, że masz sposoby na sprawdzenie tego :) , a w h1 czy też h2 wykrycie oszustwa jest bardzo trudne - tu można za pomocą zwykłego edytora dopisać sobie jednostki po zakończonej walce :(
Guinea
2002-09-16 21:12:41


Re: Turniej Heroes 1???
I stało się!
Rajst
2002-09-17 00:59:14


Re: Turniej Heroes 1???
Gratulacje, wreszcie udało Ci się dopiąć swego i osiągnąłeś wybrany cel. Życzę zatem, aby praca nie poszła na marne i oby jaskiniowi śmiałkowie zagościli w Twoim turnieju ;)
Rastlin Arch
2002-09-17 11:03:09


Re: Turniej Heroes 1???
trwało to trwało
postaram się zagrać- może w sobotę znajdę wystarczająco duzo czasu?
LEVY
2002-09-17 11:19:14


Re: Turniej Heroes 1???
tak sobie czytam regulamin (o dziwo) i sie zastanawiam: 16 save'ow za kazdy 1pkt to wlasciwie po jakims czasie (tego w reg. nie ma) wszyscy zostana Palladynami, jest jakis sens takiego turnieju?? poza satysfakcja
Rastlin Arch
2002-09-17 11:53:02


Re: Turniej Heroes 1???
Ukończenie wszystkich 16 misji będzie stnowiło zapewne nie lada wyzwanie--- ale to przecie tylko H1:) zabawa i satysfakcja z gry. W ST czesto satysfakcji z gry nie było ale z wyniku była.
jOjO dwarf
2002-09-17 12:20:32


Re: Turniej Heroes 1???
jeszcze wspomnień czar!
milosz
2002-09-22 02:42:17


Re: Turniej Heroes 1???
ja jestem za turniejem ponieważ powrót do przeszłości dobrze by zrobił.Jestb to duże udogodnienie dla ludzi którzy nieposiadają dalszych części lub którzy uważają że HoMM1 jest najlepsze albo mają do dalszych części zasłaby komp.Jęśli nawet nkt niebedzie grał to nic to niezmienii nic się niestanie także można spróbować
gagatek
2002-09-25 02:06:06


Re: Turniej Heroes 1???
Zupełnie z ciekawości zajrzałem do regulaminu turnieju. Jest tam takie stwierdzenie:
"Z przyczyn technicznych (edytor map do Heroes I nie pozwala na unieruchomienie wrogiego bohatera) mapę trzeba ukończyć w pierwszym dniu gry (Month 1 Day 1)".
Nie znam Heroes 1, ale czy to oznacza, że trzeba skończyć mapę w pierwszym dniu? To chyba tylko LEVY może w nim brać udział, ha, ha, ha.
jOjO dwarf
2002-09-25 04:47:33


Re: Turniej Heroes 1???
jakbyś Waszmość choć raz spróbował, to byś poznał, że Guinea nie dla płochej zabawy, lecz dla poważnych graczy turniej uszykował!

spoko! o ile tylko lubisz H1, dasz radę w jeden dzień
milosz
2002-09-26 10:19:49


Re: Turniej Heroes 1???
Fakt ciężko w 1 dzięn ale doświadczony gracz poradził by sobie na pewno
LEVY
2002-09-26 16:21:38


Re: Turniej Heroes 1???
o i znowu jestem zaintrygowany, bede musial tu tez powalczyc, jak uda mi sie odpalic jedynke pod XP-kiem. Poza tym chyba dobrze ze nie jest latwo *jak to mowil kowal w Baldurze "moge zrobic wszystko, ale niech to bedzie wyzwanie" ;)
Guinea
2002-09-27 05:23:02


Re: Turniej Heroes 1???
Mógłbym to wszystko łatwo wyjaśnić, ale skoro niektórzy są zaciekawieni to zagrają, więc na razie nie będę wyjaśniał (i proszę graczy, którzy wiedzą o co biega, o to samo ;) ).
milosz
2002-09-28 00:19:53


Re: Turniej Heroes 1???
A co ci tam szkodzi wyjaśnić:)
Sewrey
2002-09-29 14:44:18


Re: Turniej Heroes 1???
a co Ci szkodzi samemu sprawdzić? ;)

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous