Behemoth's Lair

502 registered members
Login | Register Your Free Account (Required) | Search | Help | Find Communities!

Page 1 2
Author
Comment
Mocny
2002-03-15 06:11:47


Re: Nie wiem co masz na mysli
Jasne, że tekst nie był do Ciebie - Panie Ratboyy, więc zastanawiam się po co te tłumaczania. Co do żartu to całe życie to jeden wielki żart wystarczy spojżeć an Pana Ingham, który śmieje się z mojej łysiny, aż jego wyraz twarzy się zniekształca i upadabnie go, nie bedę cytował do czago..., lecz sam pod kapturkiem skrywa jeszcze większą łysinę, której się wstydzi i bynajmniej żal mu d... nie ściska z tego powodu. he he

"Śmiech to sprawka Złego, bo upodabnia człowieka do małpy"

Ingham
2002-03-15 07:47:58


Re: Nie wiem co masz na mysli
Jak widać Pan Mocny cały czas ciągnie usilnie wątek topicu, jakim są "błędy". Proponuję to przemyśleć pod kątem własnych zachowań i wypowiadanych w Wyroczni słów.
Zonek
2002-03-15 08:27:34


Re: Nie wiem co masz na mysli
Ktos tu wzywal wiedzmina?
Sewrey
2002-04-17 13:18:37


Patch
Pojawił się patch usuwający błędy w tłumaczeniu w wersji polskiej. Można go ściągnąć np. z heroes.wr.pl
misza
2002-04-30 04:30:03


Błędy c.d.
W magii życia jest czar pt."Anioł stróż" który dodaje dodatkowe życia. Przy rzucaniu tego czaru przez mojego maga napisane było że dodaje sześć żyć. Niestety po zmartwychwstaniu mego bohatera czar przestał działać (z resztą inne czary też), ale przecież miało być sześć dodatkowych żyć, a było tylko jedno :(
E1ias
2002-05-03 00:32:31


Re: Błędy c.d.
Ten czar dziala troche inaczej kiedy jest rzucony na bohatera, a inaczej kiedy jest rzucony na grupe jednostek. Ruzcony na bohatera daje tylko jedno wskrzeszenie, po czym przestaje dzialac, rzucony na jednostke wskrzesza maksymalnie tyle jednostek, ile ma w opisie, ale jesli wskrzesi mniej jednostek, to nadal dziala i moze wskrzeszac jednostki kilkakrotnie.
misza
2002-05-15 10:53:57


Re: Błędy c.d.
Wieżdżając na wierzyczkę obserwacyjną, odkrywamy spory kawałek terenu, tylko dlaczego nadal jest zakryty "mgłą wojny"?
jOjO dwarf
2002-05-15 11:07:31


Re: Błędy c.d.
well, raczej chodzi o to, że teren w zasięgu wzroku bohatera JEST zupełnie (poza złodziejami!) widoczny, a teren odkryty, jest przymglony ;)
tak pewnie funkcjonuje wieża!
misza
2002-05-15 13:02:44


Re: Błędy c.d.
Możliwe, ale ja osobiście myślę, że to raczej błąd. Może sprawa rozbija się o to, że bohater nie stoi w wierzy (tak jak w H3) tylko obok niej.
OlenkasLover
2002-05-17 16:28:08


Re: Błędy
Jednak też myślę, że to błąd.
Teren wokół więzyczki na ułamek sekundy zostaje odkryty i potem zaraz jest już niewidoczny.
To jest trochę bezsens jeśli wieża odkrywa teren to znaczy, że ten teren musiał być widziany przez Herosa tylko dlaczego tak krótko :)
Powinno się wchodzić na wieżę i okupować tak jak do kościoł i w tym momencie powinien być cały teren widoczny.

1 visitor in the last 15 minutes: 0 Members - 1 Guest - 0 Anonymous